Şehitlerimiz
Gazilerimiz

Defteri Oku
Deftere YazAktif : 5
Bugün : 993
Toplam : 2.260.234
IP Adresiniz 54.146.194.42

HAKİM BUKET KABAKTEPE'YE VEDA YEMEĞİ...


İlçe hakimimiz Buket KABAKTEPE'nin Elazığ ili Kovancılar İlçe Hakimi olarak atanmasının ardından mesai arkadaşları tarafından veda yemeği verildi... 21.02.2010

Hakimler savcılar güz kararnamesinin açıklanması ile ilçemizdeki görevinden Elazığ ili Kovancılar İlçe hakimliğine atanan İlçe Hakimimiz Buket KABAKTEPE'ye  mesai arkadaşları tarafından veda yemeği verildi.

İlçe kaymakamımız Musa SARI'nın da katıldığı yemekte SARI yaptığı konuşmada  görevi süresince ilçemizde yaptığı hizmetlerden dolayı şahsı ve ilçemiz adına teşekkürlerini sunarken Mutki hatırası olarak işlemeli bir Kavakbaşı çömleğini de hediye etti. Konuşmasında kendileri ve Feke Hakimi olan eşi Kadim KABAKTEPE ile olan eski dostluklarına ve yakın ilişkilerine değinen ve çalışma arkadaşlarının her zaman sevgi ve saygısını kazanklarını belirten SARI, kendilerine yeni görev yerlerinde de başarı dilerken dostluklarının daim kalacağı mesajını da verdi.

Hakim ve Savcılar ile eşleri, adliye çalışanları ile Sağlık Grup Başkanı'nın katıldığı Tatvan'da düzenlenen yemekte Kaymakam SARI'nın ardından konuşma yapan Hakim Buket KABAKTEPE Mutki'nin her zaman kendileri için ayrı bir yeri olacağını belirtirken tüm çalışma arkadaşlarına da her türlü ilgi ve çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. Konuşma sonrası Savcı Fatih ERTÜRK tarafından Hakim ve Savcılar ile Adliye Personeli adına meslektaşlarına hediyeler takdim edildi.

 Eklenme Tarihi: 23.02.2010      Görüntülenme: 3942


Tüm Haberler  


Yorumlar (0)     Yorum Yazın
Henüz Yorum Yazılmamış!UZMAN ER- ERBAŞ ALIMI
Kara Kuvvetleri Komutanlığı emrinde çalıştırılmak üzere, Kara Kuvvetleri Komutanlığınca Bitlis Merkez ve İlçelerinde en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er ve uzman erbaş alımı yapılacaktır.

Sitemiz Hakkında Yorum Ve Tavsiyelerinizi Ziyaretçi Defterine Yazınız...
Görüşleriniz bizim için çok önemlidir...!

Sitemizde her haberin altında yorum yaz kısmı bulunmakta olup yorumlarınızı beklemekteyiz.
Haberler hakkında yorum yazmanız çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.


T.C. Mutki Kaymakamlığı - 2009 © Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon: (0434) 7112001    Adres: Hükümet Konağı Mutki / BİTLİS