Şehitlerimiz
Gazilerimiz

Defteri Oku
Deftere YazAktif : 9
Bugün : 432
Toplam : 2.259.508
IP Adresiniz 54.90.148.124

DEREYOLU İ.Ö.OKULU' NUN SPORDA Kİ BAŞARISI


Bitlis İl genelinde İlköğretim Okulları arasında yapılan atletizm yarışmasında İlçemize bağlı Dereyolu İlköğretim Okulu Öğrencileri küçük gruplarında Bitlis üçüncüsü ve yıldız erkeklerde ise il ikincisi olma başarısını elde ettiler?03.01.2011

Bitlis İl genelinde İlköğretim Okulları arasında yapılan atletizm yarışmasında İlçemize bağlı Dereyolu İlköğretim Okulu Öğrencileri küçük gruplarında Bitlis üçüncüsü ve yıldız erkeklerde ise il ikincisi olma başarısını elde ettiler. Bu başarılarından dolayı Dereyolu İlköğretim Okulu Müdürü Barış ÇÖLGEÇEN, Müdür Yardımcısı Güven KILIÇ, Beden Eğitimi Öğretmeni Burcu EYBEK ve dereceye giren öğrencilerle birlikte İlçe Kaymakamı Musa SARI 'yı makamında ziyaret ettiler.

Kaymakam Musa SARI'nın yaptığı açıklamada; ?Bitlis İl genelinde yapılan atletizm yarışmasında elde ettikleri başarılarından dolayı kendilerini tebrik ederek, başarıların devamını diledi.  Bitlis İl genelinde yapılan bütün spor dallarında Mutki İlçesi olarak büyük bir başarı elde ettiklerini, Türk Milli takımına bile sporcu gönderdiğimizi, yaz ayında İtalya'nın Torino kentinde yapılan Dünya Dağ Koşusunda Dünya birincisinin Mutkili olması, daha sonra Slovenya'da yapılan dağ koşusunda Dünya İkincisi de Mutkili olduğunu, bu büyük başarının devamını sizlerin sağlamasını istediğini belirtti.  Kaymakam SARI'nın öğrencilerle yaptığı sohbette, her şeyden önce eğitim ve öğretimlerine önem vermelerini, sporda göstermiş olduğunuz başarıyı eğitimde de göstereceğinize inandığını söyledi.?

Dereyolu İlköğretim Okulu Müdürü Barış ÇÖLGEÇEN ise ifadesinde; Kaymakam SARI'ya eğitim ve spor alanında okullarına göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür edereken,  Dereyolu İlköğretim Okulunun sporda olduğu kadar  eğitimdeki başarı seviyesinin de yüksek olduğunu, 2009-2010 SBS'de  %100 başarı elde ettiklerini, eğitim ve spor dallarında başarılarının devam edeceğini söyledi. Kaymakam Musa SARI  dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verirken Okula müjde olarak bir basketbol ve voleybol sahası yapımını planladıklarını da iletti ve sonra makamdan uğurladı.

                                        KAYMAKAM SARI'YI MAKAMINDA ZİYARET

KÜÇÜK GRUPLARDA DERECE GİREN ÖĞRENCİLER

YILDIZ ERKEKLERDE DERECE GİREN ÖĞRENCİLEREklenme Tarihi: 03.01.2011      Görüntülenme: 4009


Tüm Haberler  


Yorumlar (5)     Yorum Yazın

Yazan: ERTİN ÖZDEMİR Tarih: 16/01/2011  18:36
Dereyolu İÖO'nun başarıını taktir eder bu başarının sağlanmasında Beden Eğitimi öğretmenimiz Burcu Hoca ve okul yönetemini tebrik ederek başarılarının devamını dilerim. Gönül rahatlığıya diyebilirim ki geleceğimiz artık emin ellerdedir.

Yazan: mehmet fatih sallahoğlu Tarih: 08/01/2011  15:08
dereyolu ilköğretım okulu sportif başarılarına kaldığı yerden devam edıyor..emeği gecen tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım..suanda yanınızda olamasamda en kısa zamanda görüşmek dileğiyle..başarılarınız daim olsun.

Yazan: Doğan TUTUĞ Tarih: 04/01/2011  10:56
TEBRİK EDER BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

Yazan: GÜVEN KILIÇ Tarih: 04/01/2011  10:35
DEREYOLU İLKÖĞRETİM AİLESİ OLARAK YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARDA BİZE SONSUZ DESTEK VE GÜVEN VEREN İLÇE KAYMAKAMIMIZ SAYIN MUSA SARI'YA SAYGI VE ŞÜKRANLARIMIZI SUNARIZ.

Yazan: Oğuz KILIÇ Tarih: 03/01/2011  21:01
Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
UZMAN ER- ERBAŞ ALIMI
Kara Kuvvetleri Komutanlığı emrinde çalıştırılmak üzere, Kara Kuvvetleri Komutanlığınca Bitlis Merkez ve İlçelerinde en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er ve uzman erbaş alımı yapılacaktır.

Sitemiz Hakkında Yorum Ve Tavsiyelerinizi Ziyaretçi Defterine Yazınız...
Görüşleriniz bizim için çok önemlidir...!

Sitemizde her haberin altında yorum yaz kısmı bulunmakta olup yorumlarınızı beklemekteyiz.
Haberler hakkında yorum yazmanız çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.


T.C. Mutki Kaymakamlığı - 2009 © Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon: (0434) 7112001    Adres: Hükümet Konağı Mutki / BİTLİS