Şehitlerimiz
Gazilerimiz

Defteri Oku
Deftere YazAktif : 24
Bugün : 558
Toplam : 2.231.085
IP Adresiniz 54.221.18.204

MUTKİ LİSESİNDEN ORMAN HAFTASI PROGRAMI…


Orman Haftası olması münasebetiyle Mutki Lisesi Çevre Kulübü öğretmenleri ve öğrencileri tarafından Mutki Lisesinde program düzenlendi…24.03.2011

Orman Haftası olması münasebetiyle Mutki Lisesi Çevre Kulübü öğretmenleri ve öğrencileri tarafından Mutki Lisesi pansiyonunda program düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı Musa SARI, Mutki Orman İşletme Şefi  Emine SARI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saadettin ORAL, Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet BAHAR, İlçe Müftüsü İdris KARAKAYA, Mutki S.Y.D.V Müdürü Mehmet AVŞAROĞLU,  Atatürk İ.Ö.O Müdürü Mahfuz DALGA, MUTKİ YİBO Müdür Yardımcısı Ethem TEMİZHAVA, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, öğrencilerin orman haftasıyla ilgili şiirlerini okumaları, ormanların hayatımızdaki önemini ve ormanlarla ilgili bilgiler yer alan yazılarını okumaları, ormanlarla ilgili söylenen sözlerin okunması ve slayt gösterisiyle devam etti.

Programda konuşma yapan İlçe Kaymakamı Musa SARI; ormanların yaşantımızdaki önemini anlatarak, gençlerin ormanlarla ilgili bilinçli çalışmalar yapmaları gerektiğini, ilçemizde bahar ayında yapılması düşünülen fidan dikimiyle ilgili çalışmaların olacağını belirterek yapılan bu güzel programdan dolayı okul idaresini, öğretmenlerini ve çevre kulübünü şahsım ve misafirler adına kutluyorum dedi.Eklenme Tarihi: 24.03.2011      Görüntülenme: 3079


Tüm Haberler  


Yorumlar (0)     Yorum Yazın
Henüz Yorum Yazılmamış!İHALE İLANI
Mutki Köylere Hizmet Götürme Birliğince İlçemiz merkezinde bulunan Kaymakam lojmanı ek çevre duvarı yapım işi Köylere Hizmet Götürme Birliği ihale yönetmeliğinin 18. maddesine göre açık ihale usulü ile belirtilen tarih, yer ve saatlerde yapılacaktır.

BİTLİS GÜROYMAK KUŞTAŞI VE ÖZKAVAK- MERKEZ KİREÇTAŞI- MUTKİ ÇIĞIR KÖYLERİ 2 GRUP KÖY İÇİ PARKE YAPIM İŞİ
BİTLİS GÜROYMAK KUŞTAŞI VE ÖZKAVAK- MERKEZ KİREÇTAŞI- MUTKİ ÇIĞIR KÖYLERİ 2 GRUP KÖY İÇİ PARKE YAPIM İŞİ yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sitemiz Hakkında Yorum Ve Tavsiyelerinizi Ziyaretçi Defterine Yazınız...
Görüşleriniz bizim için çok önemlidir...!

Sitemizde her haberin altında yorum yaz kısmı bulunmakta olup yorumlarınızı beklemekteyiz.
Haberler hakkında yorum yazmanız çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.


T.C. Mutki Kaymakamlığı - 2009 © Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon: (0434) 7112001    Adres: Hükümet Konağı Mutki / BİTLİS