Şehitlerimiz
Gazilerimiz

Defteri Oku
Deftere YazAktif : 3
Bugün : 83
Toplam : 2.260.425
IP Adresiniz 54.167.78.17

MUTKİ’YE ANADOLU LİSESİ VE KAPALI SPOR SALONU…


Valiliğimiz, Kaymakamlığımız ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz girişimleriyle Toki Başkanlığına sosyal donatı kapsamında yaptırılacak olan Anadolu Lisesi ve kapalı spor salonu için ilk kazma vuruldu…01.06.2011

Valiliğimiz, Kaymakamlığımız ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz girişimleriyle Toki Başkanlığına sosyal donatı kapsamında yaptırılacak olan Anadolu Lisesi ve kapalı spor salonu için ilk kazma vuruldu. Yapılacak olan binaların yanı sıra çevre düzenlemesi ile birlikte birde açık sahanın yapılmasının da planlandığı alına bilgiler arasında.

 

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İlçe Kaymakamı Musa SARI ve İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin KORKMAZ, 2011-2012 Eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi beklenen okulun yerleşim planı ve çalışmalar hakkında yerinde incelemelerde bulunarak mütahhit firmadan bilgi aldılar.

 

Kaymakam SARI ifadesinde; sadece okula değil tüm ilçeye hizmet verecek olan, ilçenin ilk ve tek kapalı spor salonunun yapımından dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, okulun bahçesine köye dönüş projeleri kapsamında bir pansiyon yapılmasının da planlandığını belirtti. Arazisi İl Milli Eğitim Müdürlüğü kaynaklı olarak kamulaştırılan inşaatın başlamasında emeği geçen başta Sayın Valimiz Nurettin YILMAZ’a, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin KORKMAZ’a, destek olan milletvekillerimize, Belediye Başkanı Vahdettin BARLAK’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Saadettin ORAL ve Milli Eğitim çalışanlarına teşekkürlerini ifade etti.

 

 

 

 

 

 Eklenme Tarihi: 01.06.2011      Görüntülenme: 3567


Tüm Haberler  


Yorumlar (3)     Yorum Yazın

Yazan: gurbet Tarih: 22/07/2011  21:16
slm keşke birazda kız teknik ve meslek lisesinin resimde koysanız sevimirim

Yazan: ENGİN ERGÜN Tarih: 06/06/2011  18:28
VAR MI BÖYLE BİR İNSAN HELAL OLSUN GERÇEKTEN HİZMET İÇİN GELMİŞ BURALARA ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SAYIN İLÇE KAYMAKAMIM

Yazan: sevkettunc Tarih: 04/06/2011  02:08
Kaymakam beyi çalışmalarından dolayı takdir ediyorum Bu memleketin böyle çalıkan insanlara ihtiyacı var
UZMAN ER- ERBAŞ ALIMI
Kara Kuvvetleri Komutanlığı emrinde çalıştırılmak üzere, Kara Kuvvetleri Komutanlığınca Bitlis Merkez ve İlçelerinde en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er ve uzman erbaş alımı yapılacaktır.

Sitemiz Hakkında Yorum Ve Tavsiyelerinizi Ziyaretçi Defterine Yazınız...
Görüşleriniz bizim için çok önemlidir...!

Sitemizde her haberin altında yorum yaz kısmı bulunmakta olup yorumlarınızı beklemekteyiz.
Haberler hakkında yorum yazmanız çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.


T.C. Mutki Kaymakamlığı - 2009 © Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon: (0434) 7112001    Adres: Hükümet Konağı Mutki / BİTLİS