Şehitlerimiz
Gazilerimiz

Defteri Oku
Deftere YazAktif : 4
Bugün : 903
Toplam : 2.260.144
IP Adresiniz 54.87.31.36

KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ'NE ZİYARET


10 Kasım programı sonrası kurum amirlerinin de katılımıyla yeni açılan Kız Teknik ve Meslek Lise'mizin yeni öğrencileriyle sohbet gerçekleştirildi? 10.11.2009

 

10 Kasım programı sonrası kurum amirlerinin de katılımıyla yeni açılan Kız Teknik ve Meslek Lise'mizin yeni öğrencileriyle sohbet gerçekleştirildi? 10.11.2009

Bugün 10 Kasım programı sonrası İlçe Kaymakamı Musa SARI ve beraberinde İlçe Jandarma Komutanı, Belediye Başkanı, Cumhuriyet Savcısı, Emniyet Amiri, Milli Eğitim Müdürü ve diğer kurum amirlerinin de katılımıyla yeni açılan Kız Teknik ve Meslek Lise'mizin yeni öğrencileriyle sohbet gerçekleştirildi.

Tamamı köylerden getirilmiş olan kız öğrencilere konuşma yapan Kaymakam SARI bir okulun ilk mezunları olacakları ve sınıf mevcudunun çok düşük olması münasebetiyle ilginin hat safhada olacağı için çok şanslı olduklarını, gayret ederek okul sonunda köylerine dönmeyerek daha iyi okullara yerleştirilmelerinin kendilerini çok memnun edeceğini belirtti.  Bu yıl okulun yeni açılmış olması nedeniyle eksiklerinin olduğunu bildiklerini dile getiren Kaymakam SARI önümüzdeki yıla bu eksikliklerin tamamımın giderilmesi için gereken her şeyi yapacaklarını belirtti.

Öğrencilerinse memnuniyeti gözlerinden okunurken teşekkürlerini de dile getidiler.

MEMNUNİYETLERİNİ VE TEŞEKKÜRLERİNİ DİLE GETİREN ÖĞRENCİEklenme Tarihi: 10.11.2009      Görüntülenme: 4109


Tüm Haberler  


Yorumlar (1)     Yorum Yazın

Yazan: ahmet hakan Tarih: 23/11/2009  21:32
Artık İlçemizin bir tek lisesi yok.Kız Teknik ve Meslek Lisesinin açılması ile 2 tane oldu.Sırada Anadolu Lisesi olduğunu duyuyoruz.Mutki de eğitim de çağ atlatan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutluk ÖZDEN ve emeği geçen kaymakamlarımıza teşekkür ederiz.Başarılarının ve hizmetlerinin devamını dileriz.
UZMAN ER- ERBAŞ ALIMI
Kara Kuvvetleri Komutanlığı emrinde çalıştırılmak üzere, Kara Kuvvetleri Komutanlığınca Bitlis Merkez ve İlçelerinde en az ilköğretim mezunu sözleşmeli er ve uzman erbaş alımı yapılacaktır.

Sitemiz Hakkında Yorum Ve Tavsiyelerinizi Ziyaretçi Defterine Yazınız...
Görüşleriniz bizim için çok önemlidir...!

Sitemizde her haberin altında yorum yaz kısmı bulunmakta olup yorumlarınızı beklemekteyiz.
Haberler hakkında yorum yazmanız çalışmalarımızda kolaylık sağlayacaktır.


T.C. Mutki Kaymakamlığı - 2009 © Tüm Hakları Saklıdır.
Telefon: (0434) 7112001    Adres: Hükümet Konağı Mutki / BİTLİS